Zespół Muzyczny Na Wesele Wejherowo , Malbork , Tczew       VIP BAND orkiestra weselna  

Szukasz zespołu na wesele, zabawę? Orkiestry na sylwestra, urodziny? Jesteśmy dla Ciebie!  

Żywa muzyka na każdą okoliczność. Malbork * Tczew * Wejherowo

Kontakt do zespołu

Tel: 602 802 460
E-mail: artwesele@wp.pl
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Przygotowując ślub trzeba również zaplanować wesele. Jest tak wiele spraw do załatwienia, ale wśród tych najważniejszych i najpilniejszych są między innymi wybór restauracji czy też sali weselnej, kamerzysta, fotograf oraz orkiestra weselna.
Każda z tych decyzji wymaga przemyślenia i precyzji, ponieważ to od nich zależy czy wesele będzie takie o jakim się marzyło. Może być bowiem tak, że wskutek niedopilnowania wyjdzie klapa a tego raczej żadna Para Młoda by nie chciała.Do wyboru orkiestry weselnej należy się wyjątkowo przyłożyć. To właśnie zespół weselny powinien zapewnić gościom doskonałą zabawę dopasowując muzykę pod ich gust. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto żeby Para Młoda zastanowiła się czego tak naprawdę chce oraz ile pieniędzy mogą na to przeznaczyć. To głównie od tego zależy jaki zespół weselny mogą wynająć i wtedy warto zacząć poszukiwania. Jedną z lepszych form poszukiwań jest pytanie rodziny i znajomych, gdyż na pewno część z nich ma już za sobą swój ślub i mogą polecić lub odradzić kapelę weselną, z której usług sami korzystali. Jeśli tak się stanie, to i tak nie warto decydować się w ciemno tylko najpierw ich przetestować, gdyż to co im się podobało to wcale nie musi odpowiadać własnym gustom. Najlepszym więc sposobem będzie umówienie się z taką orkiestrą weselną na spotkanie i sprawdzenie ich na żywo, można również poprosić znajomych o udostępnienie swojej płyty z tego wyjątkowego dnia i obejrzeć całość na spokojnie. Obejrzenie takiej partii materiału z pewnością pozwoli ocenić czy zespół weselny jest dobry i czy spełni wszystko co jest ważne dla nowożeńców w tym dniu. Warto zwrócić nie tylko uwagę na to co i jak zespół weselny gra, ale również to w jaki sposób przeprowadza oczepiny.
Orkiestra weselna zagra i zaśpiewa dla Was na perkusji, gitarze, basie i instrumentach klawiszowych całkowicie na zywo!
Zespół na żywo z perkusją zapewnia unikalny klimat, niepowtarzalną aurę na weselu i innych uroczystościach w woj. pomorskim. Naturalna żywa muzyka grana przez czworo muzyków jest zawsze wyjątkowa i szczególnie zachęca do zabawy.
Nie czekaj! Jeżeli jesteś miłośnikiem "żywej muzyki" zadzwoń do nas!
Super imprezy 2014

Wesele Malbork, Tczew, Wejherowo

Kreator stron www - przetestuj!